Google, Android 3.0'ı gözler önüne serdi!

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Android 2.3 çıkalı daha bir hafta bile olmadı, ancak Google Android 3.0'ı bu videoda gösterdi...

Android 2.3 çıkalı daha bir hafta bile olmadı, ancak Google Android 3.0'ı bu videoda gösterdi...

Android 2.3'ün duyurulmasının üzerinden daha zaman geçmeden Google, mobil işletim sistemi Android 3.0'ı Motorola'nın prototip tabletinde gözler önüne serdi!

Google'ın mühendislik başkan yardımcısı Andy Rubin, All Things Digital konferansında tablet prototipini ve Android 3.0 Honeycomb'u gösterdi.

İşletim sistemi hakkındaki detaylar pek bilinmese de ara yüzde kilitleme ekranı ve Google Maps'e hızlı erişim görüntülendi. Cihaz, Google Maps'in bu hafta yanınlanan son sürümünü kullanıyordu.

Rubin, 3 boyutlu arayüzün cihazın 3 boyutlu görüntü işleme gücünü gösterdiğini söyledi. Bu arada, cihazın fiziksel hiçbir düğmesi bulunmuyor ve gezinti Honeycomb yoluyla yapılıyor.

Rubin, Android 3.0 kullanan bir çok tabletin de yolda olduğunu belirtti.

Android 3.0 nasıl görünüyordu? Videomuzda seyredin!

Video:

Okunma 47727 defa Son Düzenlenme Son Düzenlenme Kasım 13 2014
Подробнее на сайте: http://choose-house.ruhttp://my-immobility.ruhttp://repair-dwelling.ru http://buy-immobility.ru http://tryjoomla.net http://body-treatment.ruhttp://leadnews.ru http://java-code.ruhttp://kupil-jilie.ru
http://joomspider.comhttp://grand-finance.ruhttp://my-houseroom.ru http://health-treatment.ruhttp://maintain-health.ru http://dohodok.ru

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Facebook

Twitter