Aykut Kocaman: Kararımı verdim ama bunu yönetime ileteceğim

Öğeyi Oyla
(0 oy)
maçının ardından beIN Sports mikrofonlarına konuşan Aykut Kocaman, ''Kendi adıma bir kararım var tabii ki. Ama bunu mikrofonlardan değil, yönetimlere söylerim. Daha doğrusu bir değerlendirme yapacağız. Çünkü bir değerlendirme yapma zamanı geldi. Daha sonra bakacağız.'' dedi.

Beşiktaş'ın rakibi Lyon'u yakından tanıyalım

Böylesine bir dönemde çok iyi bir galibiyet aldıklarını söyleyen Kocaman, ''Bu dönemde bu skor çok iyi oldu. Maç öncesi yaptığım vurgu; 5.’lik 6.’lık pozisyonundan sonra umutların azaldığı yönündeydi. Motivasyon kaybı ve başka nedenler… Bu yüklerle beraber buraya gelip bu sahada bu performansı ortaya koyabilmek kolay değil. Fenerbahçe’nin en büyük gücü rakibe baskı kurup, hızlı hücum yapabilmesi ama her takımın olduğu gibi onların da zaafları var. Golü atıp hemen yemek, bizim gibi takımlar için böyle deplasmanlarda sıkıntılı bir durumdur.'' şeklinde konuştu.

Tribünlerin boş olmasıyla ilgili gelen soruyu da cevaplayan Aykut Kocaman, ''Fenerbahçe’yi Fenerbahçe yapan taraftarıdır. Olmadığı zaman, büyük bir eksiklik. Sadece bu maç değil, uzun süredir böyle. Her kulüp için söylenebilir ama burası için biraz daha fazlası söylenebilir.'' diyerek sözlerini noktaladı.

Okunma 691 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Facebook

Twitter