Подробнее на сайте: http://body-treatment.ru http://joomspider.comhttp://maintain-health.ruhttp://health-treatment.ruhttp://choose-house.ruhttp://java-code.ru http://dohodok.ru http://my-houseroom.ru http://kupil-jilie.ruGo to top of pagehttp://repair-dwelling.ru
http://my-immobility.ru
http://tryjoomla.net
http://buy-immobility.ruhttp://leadnews.ruhttp://grand-finance.ru

Prizren kısa devre tiyatro topluluğuna yoğun ilgi Özel

Öğeyi Oyla
(0 oy)

 

Türkiye’nin Bozüyük Belediyesi tarafından “Uluslararası Gençlik Tiyatroları Metristepe’de” sloganı ile düzenlenen Tiyatro Günleri, Prizren Kısa Devre Tiyatro Topluluğu’nun “Git Gel Dolap” adlı Oyunu ile devam etti.

Tiyatro Gurubunun ve oyunun

yoğun ilgi gördüğü gecede tiyatro severler salonu tamamen doldururken, oyunu ayrıca Bozüyük Belediye Başkan Yardımcıları Ali Avcıoğlu ve Nazmi Kuru da izledi. Bozüyük Belediyesi Metristepe Kültür Merkezi’nde sahnelenen tek perdelik ve yaklaşık 1 buçuk saat süren oyunda iki seri katilin yaşadığı bir zaman dilimi etkileyici bir dille anlatıldı. Bozüyük’lü tiyatro severler tarafından beğeni ile izlenen oyunun sonunda tiyatro ekibi uzun süre alkış aldı. Oyunun sonunda sanatçılar Bozüyük’ü ve Tiyatro Günleri’ni beğendiklerini ve Bozüyük’te olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Kaynak: Kosovaport

Okunma 560 defa Son Düzenlenme Son Düzenlenme Aralık 10 2016

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Facebook

Twitter