Kolonya Cumhuriyeti filminin komedi dolu fragmanı

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Komedi dünyasının sevilen simalarından Çağlar Çorumlu, Büşra Pekin ve ersin korkut´un bir arada rol aldığı ´Kolonya Cumhuriyeti´nin ilk fragmanı yayınlandı. Komedi filmi ´Kolonya Cumhuriyeti´ 21 Nisan´da sinemaseverlerle buluşacak.

Kolonya Cumhuriyeti filminde ele alınan konusu ise şu şekilde: Türkiye (Dünya) ’ye gelen uzaylılara karşılama yapılır. Kolonya'ya iniş yapan uzaylı yerel halkın büyün sevgisiyle karşılanır ancak bir kaza olur ve kutlamalar sırasında uzay mekiğinin başına talihsiz bir kaza gelir. Kolonya'da bir müddet konaklamak zorunda kalan uzaylı ile yerel halkın arasında da kahkaha dolu bir macera başlar.

İl olma vaadi ile uzak diyarlardaki bir beldenin belediye başkanlığını kazanan Peker Mengen, halk bu vaadi unutmayınca başbakanı kendine özgü yöntemlerle beldeye gelmeye ikna eder. Danışmanları ile yaptığı istişareler sonrası şaşalı bir karşılama töreni hazırlayan Peker, bu törenin kontrolünü kaybeder ve 5000 nüfuslu belde bir anda ülke olmak zorunda kalır. Hem de Amerika ile savaşa girmiş bir ülke. Peker Mengen, istemeden evlendiği karısı Mualla ve danışmanları bir yandan Amerika ile uğraşırlarken, bir yandan da yeni bir ülke kurmanın zorluklarını tadacak, bu yolda bir uzaylının yardımını bile alacaklardır.

BKM´nin yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmenliğini Murat Kepez yapıyor. Dedemin Fişi filminin senaristi Murat Kepez´in ´Kolonya Cumhuriyeti´ ilk uzun metraj filmi olacak.

Filmin oyuncu kadrosunda ise, Çağlar Çorumlu, Büşra Pekin, Ersin Korkut, Uğur Bilgin ve Mahir İpek gibi isimler rol alıyor.
´Kolonya Cumhuriyeti´ filmi 21 Nisan´da sinema salonlarındaki yerini alacak.

Çağlar Çorumlu ve büşra pekin´in başrolleri paylaştığı ´Kolonya Cumhuriyeti´ filminin uzun fragmanı…

´Kolonya Cumhuriyeti´ filminin ilk fragmanı…

 

 

Okunma 618 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Facebook

Twitter